4251644381451
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Min.Eenheden | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|---|
Donkere cranberry – chocoladereep 90g4251644381451 |
€ 7,99 | 4-8 dagen | 6 | Voeg toe |
Deze prachtig handgemaakte chocoladereep is een ware traktatie voor alle fijnproevers. Gemaakt van de fijnste pure chocolade, die met zijn intense, licht bittere aroma de zintuigen boeit en je meteen zal bekoren. Het hoge cacaogehalte geeft de chocolade een aangename bittere toon die perfect harmonieert met de zoetzure veenbessen. De zorgvuldig geselecteerde gedroogde cranberries geven deze reep niet alleen zijn prachtige kleur, maar ook een fruitige frisheid.
Bij elke hap proef je hoe de delicate chocoladetonen samensmelten met de fruitige veenbessen, waardoor deze chocoladereep een onweerstaanbare combinatie van zoetheid en zuurgraad vormt.
✔️van een middelgroot familiebedrijf
✔️ Gezamenlijk project van Confiserie Möhlencamp en Genial Enjoy
✔️ Met hand en hart gemaakt en verpakt
✔️ Kwaliteit en productselectie door het Genial Enjoy-team
| Gemaakt in | Germany |
| Waarden | Handmade |
| height | 15.70cm |
| width | 1.10cm |
| length | 7.90cm |
| weight | 100gr |
| Barcode/EAN | 4251644381451 |
| SKU | 4251644381451 |