4251644381505
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Min.Eenheden | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|---|
"Winter Magic" - Chocolate Table 90G4251644381505 |
€ 7,99 | 4-8 dagen | 6 | Voeg toe |
Deze winter specialiteit combineert alleen de beste: de frisheid van de sinaasappel ontmoet het zachte smelten van kokosvlokken - ingebed in fijne donkere chocolade. Een vleugje gezellige winter romantiek in elk bord.
Perfect om weg te geven - of geniet van jezelf.
Trakteer uzelf op een moment van spreuk in het koude seizoen.
✔️ exclusief genoten voor ingenieus handgemaakt
✔️ Community Project van de Möhlencamp Confiserie en geniet van
✔️ Gemaakt en vol met hand en hart
✔️ Kwaliteit en productontwerp via het geweldige geniette team
*Opmerking voor B2B -klanten: levering inclusief afwisselende motorrijders met een neutrale tekst.
| Gemaakt in | Germany |
| Waarden | Handmade |
| height | 7.90cm |
| width | 1.10cm |
| length | 15.70cm |
| weight | 100gr |
| Barcode/EAN | 4251644381505 |
| SKU | 4251644381505 |