4251644381529
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Min.Eenheden | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|---|
Goed humeur – chocoladelinzen chocoladereep 90g4251644381529 |
€ 7,99 | 4-8 dagen | 6 | Voeg toe |
Wilt u in een goed humeur zijn? Maak uw dag zoeter met onze handgemaakte chocoladereep “Good Mood”! Romige melkchocolade ontmoet vrolijke, kleurrijke chocoladeknoppen - een traktatie die niet alleen het gehemelte, maar ook de stemming verheft. Elke reep wordt liefdevol met de hand gemaakt en afgewerkt met kleurrijke chocoladeknopen - een echte eyecatcher en genotsmoment tegelijk. Perfect om te delen, cadeau te geven of om zelf van te genieten.
✔️van een middelgroot familiebedrijf
✔️ Gezamenlijk project van Confiserie Möhlencamp en Genial Enjoy
✔️ Met hand en hart gemaakt en verpakt
✔️ Kwaliteit en productselectie door het Genial Enjoy-team
| Gemaakt in | Germany |
| Waarden | Handmade |
| height | 7.90cm |
| width | 1.10cm |
| length | 15.70cm |
| weight | 90gr |
| Barcode/EAN | 4251644381529 |
| SKU | 4251644381529 |