4251644381437
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Min.Eenheden | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|---|
Zoutkaramel – chocoladereep 90g4251644381437 |
€ 7,99 | 4-8 dagen | 6 | Voeg toe |
Onze meester-chocolatiers hebben deze onvergelijkbare chocoladecreatie met veel aandacht voor detail gecreëerd.
De chocoladereep “Salted Caramel” combineert de harmonieuze zoetheid van romige karamel met een snufje het fijnste zout. Dit hemelse samenspel zorgt voor een unieke smaakexplosie die je zintuigen verwent. Elke hap van deze handgemaakte lekkernij neemt je mee in een wereld van genieten en ontspannen. Of het nu gaat om een kleine persoonlijke traktatie, als cadeau voor een dierbare of als souvenir voor speciale gelegenheden.
✔️van een middelgroot familiebedrijf
✔️ Gezamenlijk project van Confiserie Möhlencamp en Genial Enjoy
✔️ Met hand en hart gemaakt en verpakt
✔️ Kwaliteit en productselectie door het Genial Enjoy-team
| Gemaakt in | Germany |
| Waarden | Handmade |
| height | 7.90cm |
| width | 1.10cm |
| length | 15.70cm |
| weight | 100gr |
| Barcode/EAN | 4251644381437 |
| SKU | 4251644381437 |