4251644381406
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Min.Eenheden | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|---|
Witte aardbei – chocoladereep 90g4251644381406 |
€ 7,99 | 4-8 dagen | 6 | Voeg toe |
Aardbeienkusjes witte chocolade!
Onze chocolatiers hebben deze buitengewone reep met de grootste zorg en oog voor detail voor u gecreëerd. De basis is de fijnste witte chocolade, waarvan de romige textuur smelt bij de eerste hap. Maar dat is nog maar het begin, want de onvergelijkbare smaak van rijpe aardbeien geeft deze delicatesse een fruitige noot waar je van zult genieten. De aardbeien zijn zorgvuldig geselecteerd, gevriesdroogd en harmonieus gecombineerd met de chocolade om u een smaakmeesterwerk te bieden.
✔️van een middelgroot familiebedrijf
✔️ Gezamenlijk project van Confiserie Möhlencamp en Genial Enjoy
✔️ Met hand en hart gemaakt en verpakt
✔️ Kwaliteit en productselectie door het Genial Enjoy-team
| Opslag | Vriezer |
| Gemaakt in | Germany |
| Waarden | Handmade |
| height | 7.90cm |
| width | 1.10cm |
| length | 15.70cm |
| weight | 100gr |
| Barcode/EAN | 4251644381406 |
| SKU | 4251644381406 |