4251644381482
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Min.Eenheden | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|---|
Raspberry Lemon-Chocolate Tabel 90G4251644381482 |
€ 7,99 | 4-8 dagen | 6 | Voeg toe |
De perfecte balans tussen fruit en chocolade!
Ontdek de handgemaakte chocoladereep met frambozen-citroen - een voortreffelijke creatie die zoete, zongerijpte frambozen combineert met de pittige frisheid van citroenen. Elke hap van deze fijne chocolade neemt je mee in een wereld vol fruitige, chocoladeachtige smaken. Of het nu gaat om een cadeau voor uw dierbaren of om een persoonlijk genietmoment: deze chocoladereep is een echt hoogtepunt. Verpakt in een mooie koffer is hij ook optisch een echte blikvanger.
✔️van een middelgroot familiebedrijf
✔️ Gezamenlijk project van Confiserie Möhlencamp en Genial Enjoy
✔️ Met hand en hart gemaakt en verpakt
✔️ Kwaliteit en productselectie door het Genial Enjoy-team
| Gemaakt in | Germany |
| Waarden | Handmade |
| height | 7.90cm |
| width | 1.10cm |
| length | 15.70cm |
| weight | 110gr |
| Barcode/EAN | 4251644381482 |
| SKU | 4251644381482 |