4251644381512
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Min.Eenheden | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|---|
Rozenmagie – chocoladereep 90g4251644381512 |
€ 7,99 | 4-8 dagen | 6 | Voeg toe |
Delicate witte chocolade ontmoet de fijne elegantie van echte rozenblaadjes. Een bijzondere genotscreatie voor iedereen die van het buitengewone houdt. De romige chocolade met een cacaogehalte van minimaal 29% overtuigt door zijn mild zoete smaak en zijn bijzonder delicate smeltstructuur. Elke tafel is verfijnd met zorgvuldig geselecteerde rozenblaadjes, die niet alleen een visueel hoogtepunt zijn, maar ook een fijne, bloemige toets toevoegen. Elke plank wordt met grote zorg met de hand gemaakt. Perfect om cadeau te geven – of om zelf van te genieten.
✔️van een middelgroot familiebedrijf
✔️ Gezamenlijk project van Confiserie Möhlencamp en Genial Enjoy
✔️ Met hand en hart gemaakt en verpakt
✔️ Kwaliteit en productselectie door het Genial Enjoy-team
| Gemaakt in | Germany |
| Waarden | Handmade |
| height | 7.90cm |
| width | 1.10cm |
| length | 15.70cm |
| weight | 90gr |
| Barcode/EAN | 4251644381512 |
| SKU | 4251644381512 |