4251644381505-1
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Min.Eenheden | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|---|
Kokossinaasappel – chocoladereep 90g4251644381505-1 |
€ 7,99 | 4-8 dagen | 6 | Voeg toe |
Deze handgemaakte specialiteit combineert alleen het beste: de frisheid van sinaasappel ontmoet het zachte smelten van kokosnootvlokken - ingebed in fijne pure chocolade. Een exotisch genot dat verleidt.
Perfect om cadeau te geven – of om zelf van te genieten.
Trakteer uzelf op een moment van magie in het koude seizoen.
✔️ Exclusief handgemaakt voor Genial Enjoy
✔️ Gezamenlijk project van Confiserie Möhlencamp en Genial Enjoy
✔️ Met hand en hart gemaakt en verpakt
✔️ Kwaliteit en productselectie door het Genial Enjoy-team
| Gemaakt in | Germany |
| Waarden | Handmade |
| height | 7.90cm |
| width | 1.10cm |
| length | 15.70cm |
| weight | 100gr |
| Barcode/EAN | 4251644381505 |
| SKU | 4251644381505-1 |