| Variant | MSRP | Time to ship | Min.Units | Quantity |
|---|---|---|---|---|
"Winter magic" - chocolate table 90g4251644381505 |
€ 7,99 | 4-8 days | 6 | Add |
This winter specialty combines only the best: the freshness of the orange meets the gentle melting of coconut flakes - embedded in fine dark chocolate. A hint of cozy winter romance in every single board.
Perfect for giving away - or enjoy yourself.
Treat yourself to a moment of spell in the cold season.
✔️ Exclusively enjoyed for ingeniously handcrafted
✔️ Community project from the Möhlencamp Confiserie and enjoy
✔️ Made and packed with hand and heart
✔️ Quality and product design through the awesome enjoy team
*Note for B2B customers: Delivery including alternating bikers with a neutral text.
| Made in | Germany |
| Values | Handmade |
| height | 7.90cm |
| width | 1.10cm |
| length | 15.70cm |
| weight | 100gr |
| Barcode/EAN | 4251644381505 |
| SKU | 4251644381505 |