| Variant | MSRP | Time to ship | Min.Units | Quantity |
|---|---|---|---|---|
Raspberry lemon-chocolate table 90g4251644381482 |
€ 7,99 | 4-8 days | 6 | Add |
The perfect balance of fruit & chocolate!
Discover the handmade raspberry lemon chocolate bar - an exquisite creation that combines sweet sun-ripened raspberries with the tangy freshness of lemons. Every bite of this fine chocolate takes you into a world full of fruity, chocolaty flavors. Whether as a gift for your loved ones or as a personal moment of enjoyment - this chocolate bar is a real highlight. Packed in an attractive case, it is also a real eye-catcher visually.
✔️ from a medium-sized family business
✔️ Joint project by Confiserie Möhlencamp and Genial Enjoy
✔️ Made and packaged with hand and heart
✔️ Quality and product selection by the Genial Enjoy team
| Made in | Germany |
| Values | Handmade |
| height | 7.90cm |
| width | 1.10cm |
| length | 15.70cm |
| weight | 110gr |
| Barcode/EAN | 4251644381482 |
| SKU | 4251644381482 |