| Variant | MSRP | Time to ship | Min.Units | Quantity |
|---|---|---|---|---|
Coconut orange – chocolate bar 90g4251644381505-1 |
€ 7,99 | 4-8 days | 6 | Add |
This handmade specialty combines only the best: the freshness of orange meets the gentle melting of coconut flakes - embedded in fine dark chocolate. An exotic pleasure that seduces.
Perfect to give as a gift – or enjoy yourself.
Treat yourself to a moment of magic in the cold season.
✔️ Handcrafted exclusively for Genial Enjoy
✔️ Joint project by Confiserie Möhlencamp and Genial Enjoy
✔️ Made and packaged with hand and heart
✔️ Quality and product selection by the Genial Enjoy team
| Made in | Germany |
| Values | Handmade |
| height | 7.90cm |
| width | 1.10cm |
| length | 15.70cm |
| weight | 100gr |
| Barcode/EAN | 4251644381505 |
| SKU | 4251644381505-1 |