| Variant | MSRP | Time to ship | Min.Units | Quantity |
|---|---|---|---|---|
Spaghetti ice cream – chocolate bar 90g4251644381444 |
€ 7,99 | 4-8 days | 6 | Add |
Welcome to our exclusive chocolate ice cream parlor, where the enjoyment of spaghetti ice cream is not just limited to summer!
We proudly present our latest creation: “Spaghetti Ice Cream Chocolate” – a tempting fusion of chocolate and ice cream that will delight all year round. Our artisans have created a masterful creation by infusing the delicate chocolate with hints of vanilla and strawberry aroma. As if that wasn't enough, we give your moment of pleasure the finishing touch with a generous layer of delicious coconut flakes. The result is a perfect illusion of spaghetti ice cream in the form of a tempting chocolate bar. Each board is unique, created with love and passion - just for you.
✔️ from a medium-sized family business
✔️ Joint project by Confiserie Möhlencamp and Genial Enjoy
✔️ Made and packaged with hand and heart
✔️ Quality and product selection by the Genial Enjoy team
| Made in | Germany |
| Values | Handmade |
| height | 7.90cm |
| width | 1.10cm |
| length | 15.70cm |
| weight | 100gr |
| Barcode/EAN | 4251644381444 |
| SKU | 4251644381444 |