4251644381529
| Variant | MSRP | Time to ship | Min.Units | Quantity |
|---|---|---|---|---|
Good mood – chocolate lentils chocolate bar 90g4251644381529 |
€ 7,99 | 4-8 days | 6 | Add |
Would you like to be in a good mood? Sweeten your day with our handmade “Good Mood” chocolate bar! Creamy milk chocolate meets cheerful, colorful chocolate buttons - a treat that not only lifts the palate, but also the mood. Each bar is lovingly made by hand and finished with colorful chocolate buttons - a real eye-catcher and moment of enjoyment at the same time. Perfect for sharing, giving as a gift or enjoying yourself.
✔️ from a medium-sized family business
✔️ Joint project by Confiserie Möhlencamp and Genial Enjoy
✔️ Made and packaged with hand and heart
✔️ Quality and product selection by the Genial Enjoy team
| Made in | Germany |
| Values | Handmade |
| height | 7.90cm |
| width | 1.10cm |
| length | 15.70cm |
| weight | 90gr |
| Barcode/EAN | 4251644381529 |
| SKU | 4251644381529 |